Odkup Złomowanie – akcja Citroena

Firma Citroen poza sprzedawaniem nowych aut postanowiła zaangażować się aktywnie w akcję oczyszczania Polski ze starych pojazdów. Akcja „Odkup/Złomowanie” ma właśnie na celu eliminację starych i zużytych samochodów w zamian za zniżkę na zakup nowych citroenów.

Jeśli planujesz zakup nowego samochodu, a jesteś właścicielem wieloletniego auta, to z pewnością powinieneś zapoznać się z akcją Citroena. Firma ta oferuje duże zniżki wszystkim tym klientom, którzy oddadzą swoje stare auta na złom. Kwota jaką można zaoszczędzić uzależniona jest od wybranego typu citroena i może wynieść nawet 8 tys. złotych.

Zanim jednak otrzymasz zniżkę musisz spełnić kilka warunków. Przede wszystkim pojazd oddawany na złom musi mieć co najmniej 12 lat. Kolejnym warunkiem jest waga auta – nie może być niższa niż 90% masy wpisanej w dokumentacji pojazdu. Aby zabezpieczyć się przed naciągaczami wprowadzono również warunek dotyczący okresu posiadania pojazdu. Klient chcący skorzystać z rabatu musi być właścicielem starego samochodu od co najmniej 6 miesięcy.

Aby dodatkowo ułatwić podjęcie decyzji o zezłomowaniu swojego starego auta, firma Citroen gwarantuje dokonanie wszystkich formalności związanych ze złomowaniem starego pojazdu. Wystarczy, że właściciel odda samochód w ręce pracownika firmy, a on zajmie się wszystkim.

Propozycja Citroena to bardzo ciekawy pomysł i bez wątpienia warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej oferty.