W naszym kraju od wielu lat istnieje problem nielegalnych złomowisk oraz wysypisk śmieci. Wprawdzie, ze względu na zmiany prawne, nieco zmniejszyła się ilość porzucanych w lasach czy na łąkach odpadów, niemniej jednak proceder ten nie został zupełnie zahamowany. 

Jeśli jesteś właścicielem starego samochodu, nie zastanawiaj się nad samodzielnym dokonaniem demontażu na swoim podwórku czy w garażu. Takie działania są niezgodne z prawem, a dodatkowo mogą zanieczyścić środowisko. Również oddawanie samochodu na złomowisko bez odpowiednich uprawnień nie jest zbyt mądrym posunięciem. Najlepiej poszukać w okolicy certyfikowanej stacji demontażu, w której ofercie znajduje się kasacja pojazdów. Strzegom, Zielona Góra czy Poznań to miasta, w okolicy których można znaleźć wiele takich zakładów usługowych, wśród których znajduje się również nasza firma. 

Zlecając nam kasację swojego auta możesz być pewny, że odbędzie się ona w odpowiedni sposób. Nasz zakład przygotowany jest do ekologicznej rozbiórki wszelkich pojazdów. Warto także podkreślić, że zatrudniamy tylko najlepszych mechaników, którzy potrafią doskonale wyodrębnić z pojazdów wszystkie elementy nadające się do dalszego użytku oraz te, które trzeba oddać do przeróbki. Dzięki odbytym szkoleniom są oni także przygotowani do bezpiecznego demontowania części, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Tym samym można być pewnym, że kwasy z akumulatora trafią do utylizacji, a nie do wód gruntowych. 

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące ekologicznego demontażu pojazdów zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie.