Silnik, maska a może reflektor? – czyli co możemy podać?

Nasza firma od lat zajmuje się odpadami w różnej postaci, jednakże wyspecjalizowaliśmy się w demontażu pojazdów. Dzięki temu, że my skupujemy „złom”, Ty możesz naprawić swój samochód tanimi, dobrymi a przede wszystkim pasującymi częściami zapasowymi.

Jak z pewnością wiesz, stacje demontażu pojazdów zajmują się rozkładaniem uszkodzonych samochodów na części. Auta, które w całości nie mogą być już użytkowane, bardzo często posiadają części nieuszkodzone. Świetnym przykładem są samochody powypadkowe z uszkodzeniem przedniej maski. Choć z przodu nie ma już co ratować i samochód nadaje się tylko na złom, to jego tylna szyba, fotele czy tylne reflektory świetnie zastąpią zniszczone lub zepsute części Twojego auta.

Dlatego też po rozłożeniu zniszczonego pojazdu na części pierwsze dokładnie dzielimy wszystkie dobre elementy i odkładamy, aby użytkownicy pojazdów sprawnych mogli dobrać sobie odpowiednie części zapasowe.

Niektórzy postawią sobie zapewne pytanie – „Dlaczego szukać części zamiennych na złomowisku, a nie w firmowym sklepie z częściami zamiennymi?”. Odpowiedzi jest kilka.

Przede wszystkim części zamienne pochodzące z samochodów złomowanych są znacznie tańsze aniżeli nowe.

Po drugie są one nieuszkodzone i w pełni sprawne, na co dajemy gwarancję, gdyż każdy element pojazdu złomowanego przeznaczony do dalszej sprzedaży jest przez nas sprawdzany.

Po trzecie w stacjach demontażu lub na złomowiskach można kupić części także do starych samochodów, do których nie można dostać już części zamiennych w salonach.

Jak widać nasza stacja demontażu pojazdów to doskonałe miejsce nie tylko do oddania starego samochodu na złom, ale również do dokonania niezbędnych zakupów mających na celu ocalenie starszego auta od złomowania.

Zapraszamy wszystkich potrzebujących części zamiennych do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla swojego auta.